MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 11457122
nr 1145 7122
Matsalsgrupp
5 delar, G-Plan Fresco, 1966, Teak, design: Ib Kofod Larsen / Victor Wilkins, Matsalsbord + 4 st stolar + 1 st iläggsskivor (b. 45 / st), Dia 122
Kondition: bordsskiva med slitage och repor
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:01:05
15/11 20:11:47
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal